Skip to content

Need imelised taimeteed mida me teile tutvustame valmivad Hollandis väikeses pereettevõttes. Kõik nende valmistatud teed on orgaanilised. Tee valmistamisel kasutavad vanu tarkusi, teadmisi ajurvedast, joogast jne. Meie poe valikus on  tšakra tee ja viie elemendi teed. (vaata  SIIT ) Iga kord kui sa jood neid teesid toetad Cordaid fondi, mis tegeleb sellega, et maailm oleks parem paik 😊

Tutvustame teile allpool väikest pereettevõtet ja loe mida nad kirjutavad enda kohta:

Oleme pereettevõte, mille eesmärk on aidata inimestel meie toodete kaudu oma meeli avada. Hari tee ja Shoti Maa taimeteed on joogitraditsioonist inspireeritud orgaaniliste teede sari. Igal retseptil on pärand ja tarkus, mis aitab luua tasakaalu ja meditatiivse ruumi. Kasutame oma kogemusi ja teadmisi ürtide, jooga ja looduslike toitude kohta, et tuua teieni uuenduslikke elustiilitooteid.

Kogenud ravitsejate ja mediteerijatena jagame ühist kirge tee ja looduslike toitude vastu, tehes koostööd kolleegide ja sõpradena. Kasutame teadmisi ajurvedast (eluteadus), numeroloogiast, yantratest (geomeetrilised kujundid, mis tähistavad vormi tähtsust) ja meditatsioonist. See kollektiivne kogemus ja tarkus pannakse igasse meie väljatöötatud retsepti. Meie teed on loodud maitsete tasakaalus ning aitavad teil olla tasakaalus ja teadlikud oma teadvusest ja hingest.

Oleme võtnud vastutuse ja luues orgaanilisi tooteid, mis suurendavad klientide (vaimset) heaolu.

Me teame, et me pole üksi sooviga tuua rahu maapeale. Samal ajal kui Hari tee tunneb, et rahu peab saama maapeale, ei saa nad pöörata selga, oma “õdedele-vendadele”, kes peavad iga päev seisma silmitsi ahnuse ja hullumeelsusega. Kandes seda oma südames otsustas Hari tee luua uue teesarja “Peace on earth” – “Rahu maapeal”

Te võite seda teed juua tundes sisemist rahu, teades, et selle tee ostmisega olete andnud oma panuse suure rahu algatamisele läbi organisatsiooni Cordaid.org.

Protsent selle taimetee müügitulust annetatakse ülemaailmse rahu algatamiseks. Loe lisaks: Cordaid.org ja vaata hämmastavaid jõupingutusi, mida nad teevad iga päev, et muuta maailm paremaks kohaks.

 

Lõpetuseks:

Me oleme Hari teesid müünud juba mitmed aastad ja klientide tagasiside on olnud väga hea, siis otsustasimegi natuke tutvustada nende teede filosoofiat.

 Enimmüüdumaks teeks on osutunud 7. tšakra tee “HARMOONIA” (vaata SIIT )

 

Mis eesmärki kannab kroontšakra?

  1. chakrat peetakse kroontšakraks, asukoht on pealest kuni silmadeni. Meie kroontšakra tegeleb puhta kosmilise energiaga. Kroontšakra on seitsmes energiakeskus ja värvus on lilla.  See tšakra on ühendatud kõrgema teadvuse ja kõigi ühtsusega. Kui oleme tasakaalus, on meil selge visioon, teame oma jumalikku eesmärki ja tunneme sidet kõige ja kõigi vahel. Meie ühendus kosmosega ei vaja silti ega dogmat. 

See siis lühidalt tšakrast ja Harmoonia teest, aga loomulikult võib neid teesid nautida ka ilma, et vanu õpetusi ja tarkusi silmas peetaks 😊

Kuna need taimeteed on väga huvitavate koostisosadega, nagu näiteks must pipar, chilli, kardemon, kurkum, nelk jne , samuti on nad ka väga maitsvad, siis tekib soov neid aina rohkem ja rohkem nautida.

Et saaksid kõiki neid imelisi teesid proovida lihtsalt ja mugavalt, ning oma lemmiku valida, siis soovitame valida MAAGILINE KARP ( vaata  SIIT )  Siia karpi on kogutud kõik Shoti Maa sarja teedest 1 pakike, 7 tšakra teed ja 5 viie elemendi teed ( tuli, maa, vesi, õhk ja eeter)

 

Meie poest teed leiad  SIIT

 

Tervenda oma tšakraid ja meeli imelisi taimeteesid kasutades.

Kas oled proovinud neid teesid? Anna meile sellest teada kommentaariumis ja kirjelda paari sõnaga kuidas maitses 😊

Head nautimist! 😊

 

Loe meie blogist ka Chagast ehk mustast pässikust SIIT

 

 

Taimetee