Skip to content

Saunamesi on vedel kuld sinu nahale!

11,95 

Juba iidsed egiptlased tervitasid mett nahka tervendavates kehahooldusprotseduurides. Väidetavalt kasutas Kleopatra mett ja piima näomaskides. Meel on antimikroobsed omadused (happeline keskkond), seetõttu mesi ei rikne, isegi kui seisab kapis aastaid. Kasutades seda mee superomadust nahahoolduses, vabastavad mee ensüümid looduslikke bakterite hävitajaid; flavonoide, vesinikperoksiidi ja fenoolhapet, tehes nahale tõhusa puhastuse. Lisaks oma antimikroobsetele omadustele on mees kõvasti antioksüdante, mis aitavad nahal oma loomulikule uuenemisele kaasa.

Saunamesi Greip & Savi mõjub värskelt ja tujutõstvalt. Mõnus Eestist korjatud kreemine mahemesi koos kookosega toidab nahka.

See saunamesi sisaldab nahapuhastuseks ideaalset komponenti – roosat savi.  Sool ja savi teevad nahale põhjaliku puhastuse; sool pindmise ja savi sügavpuhastuse, eemaldades mustuse ja rasu.

Saunamesi Greip & Savi ei sisalda sünteetilisi säilitus- lõhna- ega värvaineid. Pakendatud loodussõbralikku pakendisse. Saunamee südameks on mahemesi, mis on korjatud Pärnumaa metsadest ja rabadest