Skip to content

Kõik mida vajad kaunite jalgade jaoks!

22,70 

Signe Seebid jalahoolduskomplekt teeb Sinu jalad siidiseks ja kauniks!

Jalahoolduskomplekt sisaldab:

Jalavannisool – Jalavannisool valmistab jalad hooldusprotseduurideks ette ning turgutab väsinud jalgu. Antiseptilised õlid eeterlikud õlid Lavendel ja Eukalüpt puhastavad ja turgutavad nahka. Meresool lõõgastab ja taastab jalalihaseid. Jalavannisoola kohta loe lähemalt siit.

Pediküüriseep – Pediküüriseebigateed jalgadele kooriva hoolitsuse ning igapäevase hoolitsusega hoiad jalad kaunid. Seep sisaldab erineva tugevusega koorivaid osakesi: pimsskivi, maasika seemneid ja aprikoosikivi. Pediküüriseebi kohta loe lähemalt siit.

Jalahoolitsus kookosmünt (organic) – Jalahoolitsus Kookosmünt turgutab väsinud jalgu peale pikka tööpäeva või tantsuõhtut. Kookosõli koos sheavõiga pehmendab ja toidab nahka ning avokaado on sügavniisutav. Kookosõli rasvhapped hoiavad jalanaha terve ning teepuu õli on  antibakteriaalne. Piparmünt jahutab ja ergutab väsinud jalgu ning lavendel pärsib ebameeldiva lõhna teket. Jalahoolitsuse kohta loe lähemalt siit.

Selle komplekti regulaarne kasutamine aitab ära hoida nahapaksendeid ja kannalõhesi ning muudab Sinu jalad säravkauniks!