Skip to content

Eeterlik õli ingver annab sulle väe ja enesekindluse!

8,95 

Ingveri eeterlik õli või ingveri juureõli on saadud Zingiber officinale ürdi juurest ehk ingverist. Ingver on pärit Hiinast kuid nüüdseks levinud juba üle Aasia ja isegi Euroopasse. Aroomiteraapias on ingver saanud endale hüüdnime kui väestamise õli, suurendades enesekindlust.

Lõhn

Ingveri eeterliku õli lõhn on värske, vürtsikas ja puine. Ingveri lõhn seguneb hästi tsitruseliste, lille-, vürtsikate ja puiduste aroomidega.

Rahvameditsiinis hinnatud omadused

* Nahahoolduses kasutatuna leevendab punetust, vähendab naha vananemise märke ning taastab naha värvi ja sära. Ingver on antibakteriaalne ja parandab väiksemaid nahakahjustusi.

* Juuksehoolduses aitab ingver kaasa peanaha tervisele, rahustades kuiva nahka ja vähendades  sügelust. Ingver toetab juuste kasvu, stimuleerides ja parandades peanaha vereringet.

* Ingveri eeterlik õli tõhustab kehast toksiinide väljutamist. Sisse hingates puhastab hingamisteid. Mõjub hästi seedimisele, leevendab mao ja soolte ebamugavusi ja suurendab söögiisu. Täiendavalt leevendab ingver valusid ja vähendab põletikku.

Aroomiteraapilised omadused

Eeterlik õli Ingver stimuleerib ja soojendab. Suurendab keskendumisvõimet, vähendab stressi ning vaimse väsimuse tunnet.