Skip to content
Loodu salvid
Loodu salvid

Moodne tarbimisühiskond paneb inimese haarama esimese ja kõige lihtsama lahenduse järele. Nahahoolduses on käepärane lahendus kiire ja kerge kreem, mis imendub või aurustub kiiresti nahalt ja saab minna järgmist elamust otsima. Salvid kipuvad juba unustuse hõlma vajuma ja seostuma vana aja lugude või inimestega. Kuid inimesele, kes soovib kestvamat ja püsivamat toimet nahale, võiksid sobida siiski paremini salvid. Miks?

 

Esiteks aitab salv paremini säilitada inimese naha loomulikku niiskust moodustades kaitsekihi. Salve soovitataksegi kõige kuivema nahaga inimestele.

Teiseks ei sisalda salvid vett, mis on nende peamine erinevus kreemidest. Vee puudumine tähendab, et salvid säilivad paremini ja ei vaja sünteetilisi ega muid keerulise pika nimega säilitusaineid. LOODU kaubamärgiga salvidesse ja õlidesse ei ole lisatud naftakeemiast pärinevaid aineid, parabeene ega muid sünteetilise päritoluga aineid isegi kui need on väidetavalt orgaanilise päritoluga.

Kolmandaks, oluline põhjus vett mitte sisaldavate toodete eelistamiseks on Eesti jahe kliima. Veega niisutatud nahk kuivab külmakraadide käes ja tekitab nahal täiendavat külma kuni külmumiseni välja. LOODU Huulepalsami puhul on eelis ilmne.

Mesilasvahal ja rasvadel põhinev nahahooldustoode püsib nahal kauem ja järelikult toimib kauem seal sees olev toimega koostisosa. Need on peamised põhjused, miks soovitame proovida ja osta LOODU kaubamärgiga salve. Kui tundub, et salv püsib isegi liiga hästi ja kaua nahal, siis soovitame kasutada tooteid õhtul või üleliigne ära pühkida.

Mõnel juhul soovitatakse just õlil või rasval põhinevat salvi näo puhastuseks, sest näo enese keskkond ja ebasoovitav ollus nahal koosnevad samuti rasvast, mis on eritatud inimese enese rasunäärmete poolt. Happelistel rasvadel põhinev salv sobib selle tõttu paremini naha puhastamiseks kui vee baasil kreemid. Naha normaalne pH tase on 5-6 ehk kergelt happeline. Samasuguse happelisusega on LOODU salvid.

Keskkonnast hoolimise ajastul sobib kasutada tooteid, mis ei sisalda keskkonnale kahjulikke aineid, kui vihm või dušš need nahalt maha peseb ja loodusesse kannab.

LOODU sarjas on juba praeguseks esindatud peamised tuntumad looduslikud toimet omavad koostisosad nagu kummel, saialill, kanep jt.

Et elamus looduslähedusest oleks täielikum, oleme valinud LOODU toodete kujundusel põhjamaise stiili ning koostisosade valikul enamasti lähtunud iidsetest põhjamaistest traditsioonidest. Mõnele neist on omistatud lausa nõiduslikke võimeid nagu näiteks nõgesele. LOODU Nõgesesalv on üks võluvamaid tooteid meie sarjas. Looduslähedased ja väekad on teisedki tooted nagu LOODU Kuusevaigusalv, LOODU Kadakasalv ja LOODU Kanepisalv.

LOODU looduslikud salvid saad osta Natural Beauty e-poest:

LOODU LOODUSKOSMEETIKA SALVID

 

Soovitan vaadata / lugeda ka:

MIRRA REVENRON PALSAM VEENILAIENDITELE

MIRRA MIRRALGIN PALSAM VEREVALUMITELE, TRAUMADELE JA PEAVALULE

 

Loodusilu.ee