Skip to content

Jalahooldus on väga mõnus ja nauditav tegevus, saad aja maha võtta ja olla ainult koos iseendaga. Pane valmis ka kuum kakao ja hea raamat. Kuni teed jalavanni, saad nautida kuuma kaokaod ja head raamatut või muusikat. Võta see aeg iseendale.

Neljasammuline jalahooldus:

  1. Tee jalavanni – 20 minutit

Jalahooldus algab jalavannist. Kasuta jalavanni tegemiseks jalavannisoola, näiteks Signel on väga hea jalavannisool,  mida võiksid kasutada. Kusjuures, seda soola on eriti hea kasutada talvel, sest aitab ka avada hingamisteed kui oled köhane või nohune.

Suvel on väga hea kasutada Frantsila ergutavat jalavanniõli. Värskendab väsinud jalgu kui oled seisnud palju jalgadel, samuti on see  väga hea toode veenilaienditele.

  1. Pese jalad

Kasuta jalgade pesemiseks Nurme jalaseepi, see on parim jalaseep! Seda seepi kasuta igapäevaselt kui käid duši all. Puhastab jalad ideaalselt igasugusest mustusest ja saad rahulikult käia õues paljajalu, muretsemata, et jalad pargivad rohuga või ei saa mulda jalgadelt maha. Nurme jalaseep saab lahti ka kõige tõrksamast mustusest.

  1. Kasuta pimskivi

Kasuta pimskivi, et lahti saada kannapaksenditest. Kui kannapaksendid on siiski juba väga suured ja lõhenenud, siis soovitan korra külastada pediküüri ja seejärel jätkata kodust jalahooldust.

  1. Kreemita jalgu

Normaalsetel ja probleemsetel jalgadel soovitan kasutada Mirra jalakreemi. Mirra jalakreem toidab, pehmendab ja lisaks ka desodoreerib. Samuti aitab pehmendada sarvestunud nahka kandade all.  Mirra jalakreem on ka meil poes kõige nõutum jalakreem.

Frantsilal on orgaaniline jalakreem väsinud jalgade taaselustamiseks ja raviks, See jalakreem ravib ja toidab jalgade nahka, lisaks on värske lõhnaga ja värskendav jalgu ja annab nahale loomuliku värskuse.

Võib kasutada kasutada ka sheavõid – väga niisutav ja sobib hästi kasutamiseks jalakreemina. Sheavõi on väga universaalne toode ja enamuse looduslike kreemide baaskomponent. Lisaks jalgadele saad seda kasutada näol, kehal, juuksemaskina, panna putukahammustusele või kasutada päikesepõletuse korral ja kulub sheavõid ülivähe. Sheavõi võiks olla igas kodus.

Kui sul on vajadus päeva jooksul oma jalgu värskendada siis kasuta Frantsila jalapihustit, lisaks elimineerib ebameeldivaid lõhnasid.  

Nii lihtne ongi ideaalne jalahooldus. Kui oled kõik need 4 sammu teinud, siis saadki omale kaunid jalad.

 

Mõnusat suve jätku! 🙂

 

 

 

 

 

 

Kadri Tõnnov

 

Soovitan lugeda ka:  Mirra jalakreem aitab tuhande häda korral