Skip to content

Tutvustame uut toodet – LOODU Kurgusiirup mustikast

Loodu kurgusiirup mustikast
Loodu kurgusiirup mustikast

Eestis asutatud ja põhjamaistel traditsioonidel põhinevate toodete arendaja ja tootja LOODU tutvustab uut toodet nimega Kurgusiirup mustikast, mille nimikoostisaine on mustikas ja toode sisaldab peale selle veel ingverit ning taruvaiku. Hea on veel see, et suurepärasel tootel on muidu kallil ajal sõbralik hind. Tahame, et meie suurepärane toode jõuaks kõigini ja hind ei oleks takistuseks. Mustikas on tuntud kui supertoit ja tema kasulikkusest on palju räägitud. Mustikast valmistatud toode sobib LOODU põhjamaise suunitlusega sarja valatult. Toote proovijad on kiitnud huvitavat ja uut maitset, mis on saavutatud mustika, ingveri ja taruvaigu segamisel. Toode sobib nii külmal ajal sissevõtmiseks kui lisamiseks jäätisele, küpsetisele, joogile ja muule toidule. Muid säilitusaineid peale suhkru ei ole lisatud ja on jäädud loodusele truuks. Laiemalt peetakse mustikat üldtugevdavaks ning erilisuse antioksüdandina ning värvuse annavad talle antotsüaniidid. Ingver ja taruvaik on tuntud külmetuse puhul. Nüüd kui külm üha enam põue poeb, on aeg LOODU Kurgusiirupiga tutvust teha. Eriti võiksid toodet hinnata pered, kus on väikelapsi, kes tihtipeale külmetuvad. Kiidetud maitseomaduste tõttu ei ole lastelt vastuväiteid oodata. Lihtsalt tarbimiseks on Kurgusiirup mustikast samuti hea. Mustikas on hästituntud antioksüdantide allikas. Ingver võib aidata põletiku korral. Taruvaik aitab hoolitseda külmetushooajal ülemiste hingamisteede ja kurgu hea seisu eest. Toodet mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Sobib väikelastele.

Kui külm teeb ninale liiga, proovi uut LOODU Ninasalvi!

Loodu ninasalv
Loodu ninasalv

LOODU Ninasalvi sobib eriti hästi külmetuse korral hingamise kergendamiseks, õhetava ning kuiva nina värskendamiseks ja niisutamiseks. Kuigi on mõeldud põhiliselt külma aja jaoks, siis sobib ka suvise kuivuse puhul.

LOODU Ninasalvi tuleks kanda ninna või nina piirkonda mitu korda päevas ja enne uinumist. Toode sisaldab loodusest pärinevaid osiseid, milliseid on traditsiooniliselt külmetuse puhul kasutatud. LOODU Ninasalv on sünteetika- ja lõhnaainetevaba.

Tüümianile omistatakse rahustavat toimet ülemistes hingamisteedes ja samuti hävitab tüümian põletikuga seotud mikroobe.

Lanoliin on tuntud õrnu pindu pehmendava ja nina kuivust vähendava ainena. Lanoliin sobib nuuskamisest punetava ninaümbruse eest hoolitsemiseks. Lanoliini rahvalikum nimetus on villavaha.

Sookailu on rahvalikult peetud heaks köharohuks, millele omistati hingamisteid lahtistavaid omadusi.Tänapäeval on leitud, et selle eest vastutavad terpeenid

Eukalüpti ja piparmündi eeterlikud õlid sobivad kasutamiseks hingamisteede külmetuse puhul ja muudavad hingamise kergemaks.

Taruvaik on tuntud mikroobe hävitava loodusliku ainena juba väikeses koguses.

Kookosõli sobib nina õrnade pindade eest hoolitsemiseks ja niiskuse hoidmiseks.

Oliiviõli on pehmendava ja niisutava toimega ning soodustab naha taastumist.

Mesilasvaha aitab pinnal niiskust paremini kinni hoida.

LOODU Hanerasvasalv on eriti soodne valik

Loodu hanerasvasalv
Loodu hanerasvasalv

LOODU Hanerasvasalv on suures mugava laia suuga purgis ja see on soodsaima hinnaga omataoline toode turul. Tootesse ei ole lisatud eeterlikke õlisid, mis teeb selle eriti sobivaks kasutamiseks lastepuhul. Salvi põhjana ei ole kasutatud parafiini vaid loodusest pärinevat mesilasvaha. Hanerasva kasutamist külmetuse puhul, eriti lastel, on nimetatud kui vana rahvalikku ajaproovile vastu pidanud traditsiooni. Hanerasva kanti ja hõõruti soojendatult rindkerele, kui laps oli haige ja oli vaja midagi ette võtta köha puhul või röga lahtistamiseks. Hanerasva kasutus ulatub ilmselt ajaloos kirjalikest andmetest palju kaugemasse aega ja on olnud usutav traditsiooniline vahend kiviajast peale.

Hanerasva tavapärane kasutus on salvimine rindkerele ja jalataldadele kuni kolm korda päevas. See sobib alla 3-aastastele lastele.

Teine traditsiooniline kasutus on külmakaitseks nahale kandmine. Seega suusasõbrad võiksid katsetada hanerasva külmakahjustuste ennetamiseks nahal. Hanerasv sisaldab suurel määral (20% umbkaudu) palmitoleenhapet, mida peetakse antimikroobseks
kasulikuks aineks ja soovitud omaduste andjaks. Teaduslikult on leitud palmitoleenhappel põletikuvastaseid omadusi, mis seletavad külmetushaiguse puhul kasutamist. Kasutatud on hanerasva vana ajal isegi haavade puhul. Hanerasvas sisalduvad küllastumata rasvhapped toetavad lisaks immuunsüsteemi. Hanerasval on nähtud samuti depressioonivastaseid omadusi. Nahal kasutades silmas pidades on omistatud hanerasvale peale käreda külmanäpistuse puhul abistava toime ka nahka noorendavat efekti. Külmanäpistuse puhul on hanerasva kasutatud nii eelnevalt kaitseks põskedele ja ninale määrides kui hiljem tekkinud näpistuse hooldamiseks. Märgitud on hanerasva seksuaalsust stimuleerivat toimet.

LOODU mesilasvaha sisaldavad salvid on looduslähedased

Nahahoolduses kasutatakse enamasti nahale bakterite ja välismõjude vastu kaitsekihi moodustamiseks naftasaadustest pärinevaid koostisosi. Mesilasvaha on selleks sama hea, kuid o naturaalsem ja looduslähedasem. Naturaalsuse eelistuse tõttu kasutatakse mesilasvaha sagedamini
beebidele mõeldud toodetes.

Teine suur põhjus, miks mesilasvaha kosmeetikas kasutatakse, on mesilasvaha võimekus anda nahale
kantavale tootele niiskust kinni hoidev ja vee aurumist takistav omadus.

Kolmas oluline mesilasvaha erijoon on, et see aitab nahahooldustoodetes veel ja rasval seguneda.
Seda omadust kasutatakse meigitoodetes veel ja rasval põhinevate toodete üheaegse kasutamise
saavutamiseks. Mõned kosmeetikatooted ei sobi kasutamiseks väga kuival nahal, kuid koos mesilasvahaga on kogemus parem. Peale selle omab mesilasvaha kosmeetikas toodet paksendavat
mõju, kuid ei ole ise nahapoore ummistav.

Mesilasvahas sisalduv beetakaroteen muundub rakkudes A-vitamiiniks, mis toetab naharakkude
uuenemist ja niiskusesisalduse taastumist. See tähendab, et mesilasvaha võib aidata kaasa naha
noorenemisele. Mesilasvaha antioksüdantsed omadused aitavad samuti takistada naha vananemist.

Mesilasvaha antibakteriaalsed omadused teevad mesilasvaha sisaldavatest toodetest hea valiku
aknega, psoriaasiga ja ekseemiga naha eest hoolitsemiseks. Mainitakse mesilasvaha võimet
vähendada naha sügelust ning põletikuvastast toimet, mis vähendab punetust ja paistetust.

Mesilasvahaga tooted on tuntud beebide mähkmeärrituse puhul kasutamiseks. Siin võib meelde
tuletada LOODU Kummelisalvi. Märgitud on sobivust kasutamiseks naha abrasioonide puhul. Selles osas võiks eriti hästi sobida mesilasvaha sisaldav LOODU Kuusevaigusalv.

Ajaloos on mesilasvaha sisaldavaid salve kasutatud äärmiselt pikka aega. Niisuguseid salve valmistati juba Vana-Egiptuses ja Vana-Rooma arst Galenus märkis aastal 150 üles mesilasvahast, oliiviõlist ja roosiõlist valmistatava salvi retsepti. Saadud salvi kasutati naha pehmendamiseks ja niisutamiseks. Lisaks täheldati jahutavat toimet ja seda salvi kutsuti jahutavaks salviks – Unguentum Refrigerans. Eriti heaks peetakse mesilasvaha toodetes, kus see aitab kaitsta nahka halbade ilmaolude eest nagu LOODU Huulepalsam või LOODU Hanerasvasalv. Mesilasvaha toote koostises moodustab tuule j külma eest kaitsva kihi ja samal ajal aitab segul püsida kauem nahal. See teeb mesilasvahast hea
koostisosa põhjamaa inimese kosmeetikatootes. Kõik LOODU salvid sisaldavad mesilasvaha.

Mesilasvaha on leitud hea olevat samuti kätel kasutatava salvi koostises, kus selle eesmärgiks on
püsiva toimega niisutada ja pehmendada. Eriti väga kuivale nahale.
Mesilasvaha hulgalised ajaproovile vastu pidanud kasulikud omadused lubavad meil arvata, et
mesilasvaha sisaldavad tooted võiksid sobida kauni naha saavutamiseks mõeldud regulaarselt
kasutatavate toodete valikusse.

PAKKUMINE! Hetkel on meil ka väga hea pakkumine sellele kombole. TASUTA tuleb kaasa HANERASVASALV (väärtusega 2.75€). Kombo hind on kokku 9.50€ Sellist komplekti on ka hea kinkida nt jõuludeks. 

Loodu külmetuse kombo
Loodu külmetuse kombo

Soovitame lugeda:

VITAMIINIRIKAS GOJI MARJADE PULBER

MIS ON SININE SPIRULINA?