Skip to content

Mõnusalt värske rohelistest supertoitudest koosnev detox smuuti ( puhastav smuuti ) on hea algus kaalulangetuseks või organismi puhastuskuuriks.

 

1 banaan 

1 õun 

Lisa natuke meelepäraseid värskeid marju (jõhviks, mustikad, maasikad) 

Vett 

¼ – ½ tl klorella pulbrit  

½ tl nisuorase pulbrit 

½ tl odraorase pulbrit 

1tl Goji marjade pulbrit 

Soovi korral võid lisada natuke sidrunimahla või 1spl Chia seemenid 

Supertoitude koguseid võid muuta vastavalt oma soovile, alguses natuke vähem, hiljem koguseid suurendades, vastavalt sellele kuidas maitsemeel harjub.

  •  Klorella aitab kaasa kaalulangetamisele, tugevdab immunsüsteemi ja on tõhus detox kehale. Ta parandab ainevahetust ja vähendab põletikulisi protsesse. Chlorella sisaldab rohkelt klorofülli, vitamiine, rauda ning kaltsiumit. Alusta 1/2tl ja tõsta soovi korral kogust tasapisi kuni 1tl-ni.
  •  Nisuorase pulber on tõeline toitainetepomm, mis sisaldab rohkem kui 90 mineraali ja suurel hulgal teisi organismile vajalikke toitaineid. Pulber on oma klorofülli sisalduse tõttu suurepärane keha puhastaja (detox toime), parandab seedimist ning aitab kõhukinnisuse korral, vähendab sisemisi põletikke ja nakkusi, tugevdab immunsüsteemi aidates kaasa valgete vereliblede moodustumisele, puhastab hingamisteid ja loob värske hingeõhu.
  •  Odraorase pulber aitab kehas luua aluselist keskkonda, tõstab üldist energiataset, aitab nahal olla puhas ja särav, soodustab kaalulangetamist ja aitab vähendada tselluliiti, detox toimega.  Alusta 1/2tl ja suurenda kogust tasapisi 1-2tl päevas. 
  •  Goji marjade pulber sisaldab rohkelt vitamiine, mineraalaineid ja aminohappeid. Ta suurendab vitaalsust, aitab parandada nägemist, vähendab LDL kolesterooli ning aitab saada vitamiine ja mineraalaineid looduslikult. Hiina meditsiin on gojit juba aastasadu kasutanud tervist toetava ja noorust säilitava vahendina .Ta on meeldiva maitsega ja sobib ka lastele.
  •  Chia seemned – tekitavad täiskõhutunde, annavad energiat ja jõudu, aitavad hoida veresuhkrut stabiilsena, sisaldavad rohkelt proteiini ning põletikuvastast omega – 3 rasvhapet.

Vaata ka meie immuunsüsteemi tugevdavat smuutit SIIT

Head isu!