Skip to content

Aroomidifuuseri sujuva töö tagamise üks oluline osa on hoida seda puhtana. Enamikul juhtudel piisab lihtsalt hajuti loputamisest ja selle pühkimisest paberräti või mikrofiiber lapiga. Kuid mõne paksema, tumedama või sinise õli puhul võib see vajada veidi rohkem puhastust. 

Kui aroomidifuuser vajab suuremat puhastust, siis täida paak poole äädika ja poole vee lahusega. Seejärel laske sellel üleöö seista. Kui aga pole nii kaua aega oodata, siis võtke lapp ja pühkige kõik sodi välja. Võite lisaks kasutada ka äädikasse kastetud vatitupsu ning puhastada kohad kuhu lapiga ligi ei pääsenud.

Ärge unustage pärast puhastust põhjalikult kuivatada vatitampoonide või puhta lapiga.

Sageli vajab aroomidifuuser korralikku puhastamist siis kui hajuti ei tööta nii nagu peaks.

  • Udu puudumine.
  • Imelikud hääled.
  • Tavalisest valjem heli.

Aroomidifuuserit regulaarselt puhastades hoiad selle heas korras. Kuigi see võib esialgu tunduda piin ja üsna tüütu, saab see peagi osaks teie tavapärasest majapidamist koristamise rutiinist. Hea uudis on see, et selle puhastamine võtab vaid paar minutit. Mõelge hajutile kui investeeringule oma tervisesse ja heaolusse. Mida paremini sa selle eest hoolitsed, seda paremini see sinu eest hoolitseb. 

Samuti võib puhastamata aroomidifuuser mõjutada kasutuskogemust. Kui difuuserisse on jäänud erineva lõhnaga õlisid viimasest kasutuskorrast, siis see võib muuta uue õli lõhna.

Mõned muud näpunäited – hajuti parimaks toimimiseks on vältida selle asetamist otsese päikesevalguse kätte või otse ventilaatori kõrvale. 

NB! Enne puhastamist eemaldage see pistikupesast.

Aroomidifuuseris peaks kasutama keedetud ja jahutatud vett!

Hoolitsege aroomidifuuseri eest ja puhastage seda regulaarselt, et saaksite tast parimat kasu.

 

Aroomidifuuser, hele
Puldiga difuuser, tume
Puldiga difuuser, hele
Ultraheli õhuniisutaja
Aroomidifuuser, hele
Aroomidifuuser, hele
Aroomidifuuser, tume
Aroomidifuuser, tume
Difuuser, õhuniisutaja
Difuuser, valge
Difuuser, hele
Difuuser, hele
Difuuser, tume

 

 

 

 

 

 

Soovitame lugeda ka: Kuidas kasutada eeterliku õli difuuserit

 

Loodusilu.ee